Vitabrid C¹²

Ak si želáte dostávať informácie o novinkách a špeciálnych akciách, prosím zadajte svoj mail.

Odoslať

Odhlásiť

Maska - redukcia vrások

Cena 3.00
Pôvodná cena 6.00, Zľava 50 %
Dostupnosť: na sklade

Pôsobením peptidov dochádza k redukcii vrások, pokožka je viac pružná a pevná.  Vďaka pôsobeniu kyseliny hyalurónovej je pleť je hĺbkovo  hydratovaná a vyživená.

Cena bez DPH: 2.50
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Pôsobením peptidov dochádza k redukcii jemných vrások, pokožka je viac pružná a pevná.  Vďaka pôsobeniu kyseliny hyalurónovej je pleť je hĺbkovo  hydratovaná a vyživená.

Ide o jednorázovú masku z prírodného materiálu, nasiakntú účinnou látkou. Masku nanesiete veľmi jednoduchým spôsobom na tvár. Necháte pôsobiť 15-20 minút. Po použití ju nemusíte oplachovať. Stačí produkt jemne vmasírovať do pokožky.  Účinky sú viditeľné už po prvom použití. Odporúčame používať 1-krát do týždňa.

Účinná technológia:

  • Vitabrid
  • Peptibrid

Balenie obsahuje: 1 kus  (1*30ml)

  • Vitabrid CG (aktívny & stabilizovaný Vitamín C) + Peptibrid®– Zvýšenie elasticity pleti, regenerácia, anti-oxidačné účinky. Rozjasnenie.
  • Hĺbková hydratácia: Trehalose + Betaine + Hyaluronic acid + Allantoin–Delivers (kyselina hyalúronová)
  • 3-zložkový výťažok z rastlín: Vitamin Tree Callus Extract (stromový extrakt) + Pomegranate Callus Extract (extrakt z granátového jablka)+ Raspberry Callus Extract (extrakt z malín)–antioxidačná ochrana
  • Niacinamide + Adenosine, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Resveratrol, Ubiquinone (Coenzyme Q10) – vyhladzovanie vrások.