Vitabrid C¹²

Ak si želáte dostávať informácie o novinkách a špeciálnych akciách, prosím zadajte svoj mail.

Odoslať

Odhlásiť

Vitabrid C12 FACE Brightening

Koľko % vitamínu C je v tomto produkte ?

Naše prášky FACE  majú koncentráciu vitamínu C v rozmedzí od 25% do 32% na fľašu. Ide o výnimočnú koncentráciu, ktorú nenájdete v inom produkte.  Ďalšie prospešné  a účinné zložky sa pridávajú na vylepšenie a upokojenie pokožky.

Ako sa produkt vstrebáva  do kože?

Do pokožky sa vstrebáva  iontovými výmennými činnosťami. Keď pot a oxid uhličitý opúšťajú Vaše póry, Vitabrid CG uvoľňuje aktívny vitamín C hlboko do dermis – vrstvy kože, kde stimuluje produkciu kolagénu, blokuje baktérie spôsobujúce akné a lieči ho smerom zvnútra von.

Ako je možné, že  účinky trvajú  12 hodín?

Vďaka technológii LDH Vitabrid CG sa ukladá a zachováva aktívny vitamín C v časticiach zapuzdrených minerálmi,  po topickej aplikácii , častice uvoľňujú vitamín C nepretržite viac ako 12 hodín do pokožky.

 Čo je Vitabrid CG?

Vitabrid CG je komplex vlastného prášku, ktorý obsahuje vysokokvalitný aktívny vitamín C zapuzdrený zinkom, ktorý pri topickej aplikácii uvoľňuje vitamín C do najhlbších vrstiev kože pre dlhotrvajúce a preukázané výsledky.

 

Vykonávate testovanie na zvieratách,  na ktoromkoľvek z vašich hotových výrobkov?

Nie, na našich hotových výrobkoch nevykonávame  testovanie na zvieratách.

Aké sú účinky?

Zásadne neutralizuje voľné radikály (hlavnú príčinu starnutia) a stimuluje produkciu kolagénu (zlepšuje vzhľad pokožky, s výrazným znížením vrások) medzi ďalšie blahodárne účinky patria: zníženie sčervenania, hojenie vyrážok a odstránenie  pigmentových škvŕn.

Ako dlho trvá, kým po použití produktov FACE spozorujem výsledky?

Aj keď sa účinky pre jednotlivcov líšia, po použití produktov budú výsledky viditeľné už na druhý deň. Po 2 týždňoch   konzistentného používania spozorujete  žiarivejšiu  a pevnejšiu pleť.

Vybieľuje produkt FACE BRIGHTENING pleť ?

FACE Brightening podporuje  Vašu prirodzenú pleť, odhaľuje vašu najjasnejšiu a najzdravšiu pokožku po pri zachovaní prirodzenej farby pokožky. Hoci odstraňuje  pigmentové škvrny v problémových oblastiach tým, že aktivuje  syntézu melanínu, nevybieľuje  celú Vašu pleť.

 Ako  dlho pretrvávajú účinky po prerušení používania produktu?

 I keď sme si istí, že nikdy nebudete chcieť prestať používať naše produkty, akonáhle začnete, zistíte, že pokiaľ budete mať zdravú životosprávu, Vaša pokožka nestratí  výhody používania Vitabrid CG. Pravidelná starostlivosť o pokožku udržuje dlhodobo, dodané zmeny, ktoré podporuje náš patentovaný vzorec.

Je toto  lepšia voľba  ako tablety s vitamínom C, ktoré  sa užívajú perorálne?

 Pretože len 1 percento perorálne požitého vitamínu C dosiahne pokožku, ak túžite po žiarivej a živej  pleti , Vitabrid CG je tou najlepšou voľbou na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.  Avšak perorálne požitie vitamínu C má širokú škálu celkových prínosov pre zdravie tela, preto by ste sa o tom mali poradiť so svojim lekárom.

Pôvod zložiek?

Kľúčová zložka, vitamín C, je z Veľkej Británie, zatiaľ čo minerály a rastlinné látky pochádzajú z Japonska.

Je možné  použitie  pre všetky typy pleti? Dokonca aj na  citlivú  pleť?

Vitabrid CG sa osvedčil ako bezpečný pre všetky typy pleti a ponúka niekoľko možností pre citlivú pokožku v našej produktovej rade.

  Môžem použiť tento produkt s Minoxidilom?

Neodporúčame používať obidva výrobky  pohromade. Ak v súčasnosti užívate Minoxidil, alebo akékoľvek lieky na predpis na dermatologické  problémy, dôrazne odporúčame, aby ste kontaktovali svojho lekára pred začatím akéhokoľvek nového topicky aplikovaného režimu starostlivosti o pleť, aby ste tak predišli nežiaducim reakciám.

Môžem ho použiť po aplikácii botoxu?

Áno.  Môže byť použitý  kedykoľvek , na akomkoľvek type pokožky, podľa odporúčania lekára, ktorý Vám aplikoval vpichy.

Je v poriadku používať ho pri opaľovaní?

Keďže je to bezpečný vitamín C, môže sa použiť počas opaľovania; avšak v závislosti od typu pokožky jednotlivca môže znížiť účinky opaľovania.

Aká je trvanlivosť produktu?

Prášok má trvanlivosť  3 roky neotvorený a  1 rok po otvorení.

Môžu ho  používať aj deti?

Áno, deti  ho môžu používať  pod  dohľadom dospelých.  Naše  výrobky sú mimoriadne účinné na akné mladistvých.

Kde  sa momentálne predáva?

Predáva sa na celom svete, vrátane Spojených štátov, Nemecka, Švajčiarska, Ruska, Japonska, Číny a Kórey.

Krajina pôvodu (výrobcu), typy výrobných závodov?

Výrobok je vyrábaný v Kórei. Vyrába sa v továrňach s certifikátom GMP a/alebo certifikovaných podľa ISO, aby sa zabezpečilo, že naše výrobky spĺňajú najvyššie  štandardy kontroly kvality v priemysle. Náš vitamín C pochádza z bezchybného zdroja v Spojenom kráľovstve.

Je to liek alebo kozmetika?

To to závisí od platných predpisov pre krajiny, v  ktorých sa produkt predáva. Linka na starostlivosť o pleť je k dispozícii výhradne v spoločnosti Barneys NY v Spojených štátoch amerických a je taktiež k dispozícii na celom svete v rôznych klinikách a nemocniciach.

Aký je rozdiel medzi týmto produktom a inými produktami vitamínu C?

Iba vitamínová starostlivosť o pleť  Vitabrid C12 dokáže priniesť vysokokvalitné živiny do dermis cez iónovú výmenu a naša patentovaná technológia pracuje 12 hodín s jednou aplikáciou. Po  2 týždňoch konzistentného používania uvidíte aj úžasné výsledky  našej osvedčenej receptúry.

 

 

 

 

Filter
Cena